Dzień dziecka w przedszkolu

06 czerwiec 2021

 

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

W tym roku, w naszym przedszkolu jego obchody rozpoczęliśmy 2 czerwca. W słoneczne, środowe przedpołudnie, wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka. Na dzieci dzięki współpracy z Przedszkolną Radą Rodziców czekały atrakcje w postaci dmuchanego zamku, zabaw z animatorami, balonowe zwierzątka, kolorowe bańki mydlane oraz pyszne słodkości. Było wesoło, kolorowo, bajkowo i muzykalnie! Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.

 

Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim składają wszyscy pracownicy przedszkola.