Listowi przyjaciele Mądrych Sów

08 listopad 2020

Listowi przyjaciele Mądrych Sów

 

No i się udało, do grupy Mądre Sowy przyszedł długo wyczekiwany list z Przedszkola Twórczy Maluch z Katowic. Grupa Rybki zaadresowała do naszego przedszkola piękną czerwoną kopertę, w której był list i widokówka z ilustracją miasta Katowice. Panie nauczycielki przeczytały dzieciom list, w którym grupa Rybki podziękowała za list z naszego przedszkola. Opisała w nim, jakie zwyczaje panują w ich przedszkolu. Opowiedziała o zajęciach dodatkowych w jakich uczestniczą. W swoim liście zadają nam wiele pytań, dlatego też i my mobilizujemy się do odpowiedzi. Dzieci z grupy Mądre Sowy chciałyby bardzo zobaczyć swoje nowe koleżanki i kolegów, ale w obecnym czasie jest to niemożliwe. Dlatego też postanowiły nakręcić film z pozdrowieniami i krótkimi wizytówkami. Pomogą im w tym panie nauczycielki, bierzemy się więc do pracy!!

 

List zaadresowany do Mądrych Sów