Bal karnawałowy w przedszkolu

25 luty 2020

W KARNAWALE SAME BALE

Dnia 21 lutego 2020 roku w Przedszkolu Publicznym im. Kubusia Puchatka w Sarnowie odbyła się zabawa karnawałowa w której uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne.  Dla dzieci zabawa ta to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrały się za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, strażaków, policjantów, rycerzy, pandy, lwa, pszczołę i inne ciekawe postacie. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez animatora. Imprezę prowadził animator Pipek, który zapewnił dzieciom wiele atrakcji, m.in.: sztuczny śnieg, bańki mydlane oraz wspaniałe zabawy i konkursy.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo od baniek mydlanych, balonów, a wszyscy bawili się wesoło i uśmiech nie znikał z twarzy mimo zmęczenia. Każdy mógł brać udział w karnawałowych konkursach i spróbować pysznego pączka.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.