Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

04 luty 2020

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Miesiąc styczeń jest w naszym przedszkolu miesiącem wyjątkowym. W tym czasie nasi ukochani dziadkowie obchodzą swoje święto. Zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyły się spotkania z ukochanymi babciami i dziadkami.  Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień. Każda z grup na tę okoliczność udekorowała swoją sale, przygotowała pyszny poczęstunek i  od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.  Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Na zakończenie dzieci obdarowały gości własnoręcznie wykonanymi upominkami.  To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.