Festyn rodzinny i uroczyste pożegnanie starszaków

14 czerwiec 2019

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

13 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się zakończenie przedszkola-pożegnanie starszaków połączone z festynem rodzinnym. Oficjalne pożegnanie starszaków rozpoczęła dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Sarnowie Pani Małgorzata Barańska. Powitała ona zaproszonych gości: Sekretarz Gminy Psary Panią Mirelle Barańską - Sorn, wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Panią Agnieszkę Regulską, sołtysa Sarnowa Panią Zofię Musiał, starszego sekretarza Biblioteki w Sarnowie Panią Dominikę Buschmann, pracowników Zespołu oraz dzieci i rodziców. Po oficjalnej części każda z grup przedszkolnych zaprezentowała się w krótkich występach artystycznych, mogliśmy podziwiać pięknie recytowane wiersze, zaśpiewane piosenki oraz interpretacje ruchowe do muzyki. Była to magiczna chwila ponieważ w ten sposób żegnaliśmy najstarszą grupę przedszkolną "Mądre Sowy", które już we wrześniu przekroczą progi szkoły. Po występach artystycznych nagrodzonych gromkimi brawami, Pani dyrektor jako wyraz wdzięczności za wielkie serce i dobrą wolę, wręczyła również rodzicom podziękowania za zaangażowanie, pomoc, życzliwość, zrozumienie, ofiarność i pracę na rzecz naszego przedszkola. A na ręce dzieci zostały wręczone przez wychowawców pamiątkowe dyplomy oraz książki, które będą przypominały chwile spędzone w przedszkolu. Kiedy opadły emocje rozpoczął się festyn rodzinny gdzie dzieci wraz z rodzicami udali się na grilla, by móc korzystać z niespodzianki jaką okazał się dmuchany zamek, pysznych lodów oraz stołów pełnych słodkości, które przygotowane zostały przez rodziców. Radości i szalonej zabawy nie było końca. Impreza nie mogłaby się odbyć bez ogromnego zaangażowania wszystkich rodziców, za co serdecznie dziękujemy.  Nad organizacją tego festynu czuwała nasza Rada Rodziców. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom z Rady Rodziców za ogromny wkład, zaangażowanie, poświęcenie wielu czasu i energii, aby wszystko tak pięknie się udało. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnicę przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i z uśmiechem na ustach życzymy Wam drogie "Mądre Sowy" -   powodzenia w szkole!!