Międzynarodowy Dzień Plecaka-SP Sarnów

29 grudzień 2022

Międzynarodowy Dzień Plecaka to inicjatywa, polegająca na tym, ze uczniowie dzielą się z innymi swoimi pasjami, zainteresowaniami, marzeniami. Uczniowie naszej szkoły realizują swoje pasje w szkole oraz poza nią. Wielu z nich gra w klubach piłkarskich, część uczęszcza do szkół muzycznych lub uczestniczą w spotkaniach, które przygotowują ich do konkursów. Wielu naszych uczniów cechuje systematyczność, wytrwałość i pracowitość. Wykazują się ogromną konsekwencją w podejmowanych działaniach, co przekłada się na ich rozwój. Wielu z nich, z nauki, wiedzy i pasji uczyniła swój najcenniejszy skarb, z którego umiejętnie korzysta. Uczniowie naszej szkoły są uzdolnieni artystycznie. Ich prace są piękne i przemyślane, stosują odpowiednie techniki, operują paletą kolorów i właściwie organizuje przestrzeń pracy.

Organizatorem konkursu jest: Fundacja Międzynarodowy Ruch Latających Plecaczków/ Flying Bag oraz BIC Polska. W naszej szkole akcję w listopadzie przeprowadziła pani Małgorzata Borowiecka oraz pani Sylwia Stachowska. Miło nam poinformować, że aż 9 uczniów z naszej szkoły otrzymało nagrody za I, II, III miejsce. Wśród wyróżnionych znalazło się aż 19 uczniów z klas-I-VIII.

Nasza placówka otrzymała również certyfikat szkoły pokazującej potencjał swoich uczniów.

Gratulujemy!!!