Z książką mi zawsze po drodze

25 listopad 2022

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II edycji Regionalnego Konkursu Literacko-Fotograficzno-Plastycznego pt. „Z książką mi zawsze po drodze”. Zadanie konkursowe w kategorii klas młodszych polegało na wykonaniu zdjęcia, które pokazuje, że czytać można zawsze i wszędzie. Uczniowie klas starszych musieli przygotować pracę plastyczną w formie kartki pocztowej, w której bohater literacki przesyła czytelnikowi życzenia.

Oto prace i wyniki naszych uczniów:

II miejsce uzyskała Zosia Skóra, uczennica klasy 5b

Wyróżnienie zdobył Wojtek Różycki, uczeń klasy 5a

                                                                                            Gratulujemy!!!

                                                                                         Małgorzata Borowiecka