Sukcesy uczniów klasy IIIa i IIIb z ZSP nr 2 w Sarnowie w olimpiadzie Olimpusek !!!

23 maj 2022

Wybrani uczniowie z klas III brali udział w wiosennej sesji olimpiad Olimpusek z języka polskiego i  matematyki. Dwa dni zmagań opłaciło się ;)

Dla najbardziej wyróżniających się zostały przygotowane przez firmę Olimpus nagrody oraz dyplomy laureatów zgodnie z ujętymi w regulaminie zasadami.

Miejsce 1: Dyplom laureata I miejsca oraz nagroda książkowa;

Miejsca od 2 do 5: Dyplomy laureatów oraz nagrody książkowe;

Miejsca od 6 do 15: Dyplomy laureatów;

Miejsca od 16: Dyplomy uznania.

Z całej Polski z klas trzecich w olimpiadzie z języka polskiego brało udział 3146 uczniów. Ze Szkoły Podstawowej  im. A. Szklarskiego w Sarnowie pięcioro uczniów otrzymało dyplom laureata.

Z klasy IIIa dyplom laureata pod kierunkiem wychowawcy  p. Olgi Barańskiej - Kocot otrzymało troje uczniów: Marika Sędzik ( 8 miejsce), Małgorzata Mikulska (8 miejsce) i Bartosz Kmieciński (11 miejsce).

Z klasy IIIb dyplom laureata pod kierunkiem wychowawcy p. Aleksandry Czapli otrzymały dwie uczennice: Zuzanna Bednarek (14 miejsce) i Kornelia Zasada (14 miejsce).

Z całego kraju z klas trzecich w olimpiadzie z matematyki brało udział 4324 uczniów. Ze Szkoły Podstawowej  im. A. Szklarskiego w Sarnowie dwoje uczniów otrzymało dyplom laureata.

Z klasy IIIa laureatką została Małgorzata Mikulska (12 miejsce), a z  klasy IIIb dyplom laureata otrzymał Leon Kubień (13 miejsce).

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów!