Sukcesy przedszkolaków

03 lipiec 2018

OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW I NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

W Gminnym Konkursie Plastycznym "Moje Drzewo" Julianna z grupy "Maleństwa" zdobyła III miejsce, a Amelka z "Tygrysków" zdobyła wyróżnienie.

 

W Powiatowym Konkursie Wokalnym "Talenty i pasje"Paulinka K. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła II miejsce.

 

Emilka N. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moja Rodzina i muzyka"organizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. F. Chopina

 

W IV festiwalu wokalnym Mikrofon MOK i TY Paulina K. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła  wyróżnienie.

 

W Gminnym Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony pluszowy miś" Emilka N. 

z grupy "Mądre Sowy" zdobyła I miejsce, Zofia B. z grupy "Maleństwa" II miejsce, natomiast Kuba G. z grupy "Mądre Sowy" oraz Gabrysia G. z grupy "Tygryski" zdobyli wyróżnienie.

 

Paulinka K. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła I miejsce w III Festiwalu Piosenki Dziecięej "Piosenki z fonetyki lata 80 i 90". Serdecznie GRATULUJEMY

 

 

Emilia N. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła I miejsce w "Mikołajkowym konkursie plastycznym" pod patronatem prezydenta Będzina

 

alt

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW I NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

W Gminnym Konkursie Plastycznym"Moje Drzewo" Amelia S. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła II miejsceJagoda J. z "Maleństw" i Aurelia S. z "Tygrysków" zdobyły wyróżnienie.

 

W gminnym Konkursie Plastycznym "Portret Kubusia Puchatka":

Lena W. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła II miejsce

Jagoda J. z grupy "Maleństwa" zdobyła III miejsce

Aurelia S. z grupy "Tygryski" zdobyła wyróżnienie

 

W Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Odblaskowa Klasa" nasze Przedszkole zdobyło wyróżnienie.

 

Julia T. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Wspomnienia z wakacji"

 

Nikola C. z grupy "Maleństwa" zdobyła I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Halloween 2016".

 

Leon K. zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym "Moje wakacje".

 

Paulina K. z grupy "Tygryski" oraz Bartosz K. z grupy "Maleństwa" zdobyli III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jestem sobie mały Miś, znam się z dziećmi nie od dziś".


W Gminnym Konkursie Plastycznym "Bożonarodzeniowe ozdoby świąteczne" nasze przedszkolaki odniosły sukcesy: I miejsce - Ola R. z grupy "Tygryski", II miejsce - Martyna K. z grupy "Tygryski", III miejsce-Amelia G. z grupy "Mądre Sowy". Serdecznie Gratulujemy

 

Jedna z naszych podopiecznych - Zuzia Z. z grupy "Tygryski" jest zawodniczka Klubu Sportowego Mistral z Wojkowic, gdzie odnosi liczne sukcesy: W Międzynarodowych zawodach Taekwondo Polish Open Cup zdobyła III miejsce w konkurencji techniki specjalneIII miejsce w konkurencji tempówkiII miejsce w konkurencji soft stick. Serdecznie gratulujemy.

 

Wyróżnienie I - go stopnia dla przedszkolaków z grypy Mądre Sowy i grupy Maleństwa w VIII edycji Gminnego Konkursu Artystycznego "Wiosna i wielkanocne zwyczaje wczoraj a dziś".

W Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Piękne są nasze barwy ojczyste", w kategorii przedszkola Zuzanna Z. zajęa II miejsce. Gratulujemy!!!

 

W Gminnym Konkursie Literackim "Snuj się snuj, bajeczko" dzieci z grupy "Mądre Sowy" zajęły I miejsce. GRATULUJEMY!!!

 

Dzieci z grupy "Mądre Sowy" zdobyły wyróżnienie I-go stopnia w Gminnym Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej "Jesteśmy Przyjacielami Syriusza".

 

Amelia G. oraz Zuzanna Z. zdobyły II miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie Literackim "Bajka na co dzień".

 

W Gminnym Konkursie Wiedzy "Bezpieczny Przedszkolak" dzieci z grupy "Mądre Sowy" zdobyły I miejsce.

 

alt

 

OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW I NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

W Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Piękne są nasze barwy ojczyste", w kategorii przedszkola Zuzanna Z. zajęła II miejsce, a Aleksander M. otrzymał wyróżnienie.

 

I miejsca dla przedszkolaków z grypy "Mądre Sowy" i grupy "Maleństwa" w VII edycji Gminnego Konkursu Artystycznego "Wiosna i wielkanocne zwyczaje wczoraj a dziś"

W Gminnym Konkursie Plastycznym "Zwiastuny wiosny"

Lena W. zajęła III miejsce w kategorii 5,6- latków,

Zuzanna K. zajęła III miejsce w kategorii dzieci 3 letnich,

Emilia N.Michał M. otrzymali wyróżnienia.

alt

AlicjaPola  zajęły I miejsce w VI Regionalnym Konkursie Wiedzy o Bożym Narodzeniu.


Osiągnięcia w Gminnym Konkursie Plastycznym "Ozdoba choinkowa".

Grupa "Mądre Sowy"

I miejsce w kategorii wiekowej 5-latki Amelia S.wyróżnienie Pola K.

Grupa "Tygryski"

I miejsce w kategorii wiekowej 4-latki Aleksandra R.wyróżnienie Amelia G.

Grupa "Maleństwa"

I miejsce w kategorii wiekowej 3-latki Leon K.wyróżnienie Marika S.

 

II miejsce Amelii G. w Powiatowym Konkursie na "Najpiękniejszą Przestrzenną Bombkę Bożonarodzeniową"

alt

Gminny Konkurs Plastyczny "Moje drzewo":

II miejsce Paulinka K. z grupy "Maleństw"

II miejsce - Amelka G. z grupy "Tygrysków"

Wyróżnienia - Alicja K., Liliana T. z grupy "Mądre Sowy", Natalia G. z grupy "Tygrysków"

���������������������������������������������� 

��������������������������������������������������������